| Marka Adı: | LG |
| Model Numarası: | LH500WX1-SH01 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
LH500WX1-SH01 5.0 inç 800: 1 LCD Ekran Ekranı
LH500WX1-SH01 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | LG Ekranı |
| Model P/N | LH500WX1-SH01 |
| Çapraz Boyut | 5.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOG |
| Karar | 720 ((RGB) × 1280, WXGA 294PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 62.1 ((W) × 110.4 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Boyutu | 65.1 ((W) × 117.9 ((H) × 0.4 ((D) mm |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Görme açısı | 80/80/80/80 (Tip) |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Cam Derinliği | 0.20+0.20 mm |
| Renkleri Göster | 16.7M 72%NTSC |
| Sıklık | 60Hz |
| Ağırlık | 7.41±0.50g |
| Yüzey | - |
| Kontrast oranı | 8001 (Tip) (TM) |
| Ekran Kipi | AH3-IPS, normalde siyah, ışınlayıcı. |
| Yanıt Zamanı | 35 (Tip) ((Tr+Td) |
| İletişimlilik | 3% 5 (Tip) (Polarizer ile) |
| Lamba tipi | B/L yok |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Uygulama | Cep telefonu |
| Sürücü IC | LG4591'i öneriyorum. |
| Sinyal Arayüzü | MIPI (4 veri yolu), 30 pinFPC |
| Giriş Voltajı | 1.8/2.8V (Tip) (IOVCC/VCC) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C |
| LH500WX1-SH01 5.0 inç 800: 1 LCD Ekran Ekranı | |
LH500WX1-SH01 LCD Panel Taşıma ve Paket:
![]()
S: Aradığım LCD'yi web sitesinde bulamıyorum, ne yapmalıyım?
A: Bize bazı fotoğraflar verebilirsiniz, raflarımızda çok fazla LCD var.
S: Mallarımı ne kadar süreyle alacağım?LH500WX1-SH01?
A: Genel olarak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize ulaşmak 3-8 gün sürecektir.
S: Nasıl ödeme yapılır?LH500WX1-SH01?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: Peki yaLH500WX1-SH01Almadığım işe yaramaz mı?
Cevap: LH500WX1-SH01, gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar