Yeni C125UAN01.0 12.5 inç 2400*900 LCD Ekran Monitörü
Marka Adı: AUO
Model Numarası: C125UAN01.0
Adedi: 1 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model Adı:
C125UAN01.0
Çapraz Boyut:
12,5"
Panel Türü:
LTPS TFT-LCD, CELL, FOG
Karar:
2400 (RGB) × 900 205ppi
Etkin Alan:
316.8 (W) × 11.88 (h) mm
Anahat Dim.:
324.8 (W) × 21.22 (h) × 0.73 (d) mm
Tedavi:
Sert kaplama
Kontrast Oranı:
1200: 1 (dak.) (TM)
Tepki Süresi:
20 (Maks.)(Tr+Td)
Tasarlanmıştır:
Gerilmiş çubuk LCD , Otomotiv ekranı
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
C125UAN01.0 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka AUO
Model P/N C125UAN01.0
Çapraz Boyut 12.5"
Panel Türü LTPS TFT-LCD, CELL, FOG
Karar 2400 ((RGB) × 900 205PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 316.8 ((W) ×11.88 ((H) mm
Bezel Açılışı -
Çizelge Dim. 324.8 ((W) ×21.22 ((H) ×0.73 ((D) mm
Tedavi Sert kaplama
Parlaklık 0 cd/m2
Kontrast oranı 12001 dakikada.
Yön göster Simetri
Yanıt Zamanı 20 (En fazla.) ((Tr+Td)
Görme açısı -
Çalışma Modu AHVA, Normalde Siyah, Yayıcı
Cam kalınlığı 0.25+0.25 mm
İletişimlilik 4.45% (Tip) (Polarizer ile)
Destek Rengi 16.7M % 88 DCI-P3
Işık Kaynağı B/L yok
Ağırlık 12.8g (Tip.)
Tasarlanmıştır Uzanan çubuklu LCD, Otomobil ekranı
Çerçeve Hızı 60Hz
Dokunma Paneli - Hayır.
Sürücü IC listesi Dahili COG 1 kaynak yongaları
Arayüz Tipi LVDS (1 ch, 8-bit) + SPI, 40 pin FPC
Güç kaynağı 3.3V (Tip.)
C125UAN01.0 LCD Panel Notu:
Model doğrulama:
Kapsamlı Test:
C125UAN01.0 LCD Panel Nakliye ve Paket:
Yeni C125UAN01.0 12.5 inç 2400*900 LCD Ekran Monitörü 0
C125UAN01.0 LCD panellerinin nakliye yönergeleri:
Adres doğrulama:
Gönderi Zamanlaması:
C125UAN01.0 LCD Panel: Tahmini teslim süresi:
Standart Nakliye:
Hızlı Nakliye:
C125UAN01.0 LCD Panel Sık Sorular:
S: Nasıl izleyebilirim?C125UAN01.0?
A: size takip numarasını vereceğiz, sonra siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
S: Ödeme nasıl yapılır?f C125UAN01.0?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?C125UAN01.0?
A: Elbette!Örnek siparişi hoşgeldin!
S: Büyük miktarda almam gerekirse indirim yapabilir misiniz?f C125UAN01.0?
A: Elbette!Büyük sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%