| Marka Adı: | LG |
| Model Numarası: | LH550WX1-SH05 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
LH550WX1-SH05 5.5 inç 7.62g LCD ekran
LH550WX1-SH05 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | LG Ekranı |
| Model P/N | LH550WX1-SH05 |
| Çapraz Boyut | 5.5" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL |
| Karar | 720 ((RGB) × 1280, WXGA 268PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 68.04 ((W) ×120.96 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Dim. | 70.74 ((H) × 128.36 ((V) × 0.4 ((D) mm |
| Tedavi | - |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 8001 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 35 (Tip) ((Tr+Td) |
| Görme açısı | 80/80/80/80 (Tip) |
| Çalışma Modu | AH3-IPS, normalde siyah, ışınlayıcı. |
| Plaka kalınlığı | 0.20+0.20 mm |
| İletişim | 3.61% (Tip) (Polarizer ile) |
| Destek Rengi | 72%NTSC |
| Işık Kaynağı | B/L yok |
| Ağırlık | 7.62g |
| Tasarlanmıştır | Cep telefonu |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| D-IC ayrıntıları | Önerim NT35520 |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C |
| LH550WX1-SH05 5.5 inç 7.62g LCD ekran | |
LH550WX1-SH05 LCD Panel Taşıma ve Paketleme:
![]()
LH550WX1-SH05 LCD Panel Sık Sorular:
S: Siparişim ne zaman gelecek?5.5Inch LCDpanelLH550WX1-SH05Gemi mi?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Test yapabilir misiniz?5.5inçlik LCD panelLH550WX1-SH05Nakilden önce mi?
A: Merak etmeyin, LH550WX1-SH05 gönderilmeden önce test edildi.
S: Ne oldu?fLH550WX1-SH05Aldığım işe yaramaz mı?
Cevap: LH550WX1-SH05 nakliye öncesi test edilecek. Eğer öyle olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar