| Marka Adı: | LG |
| Model Numarası: | LH582WF1-SH01 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
LH582WF1-SH01 5.8 inç 1500:1 LCD Panel Ekranı
LH582WF1-SH01 LCD Panel Ürün detayları:
| Marka | LG Ekranı |
| Model P/N | LH582WF1-SH01 |
| Çapraz Boyut | 5.8" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Karar | 1080 ((RGB) × 2244 427PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 64.152 ((W) × 133.294 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Boyutu | 65.152 ((W) × 138.544 ((H) × 0.25 ((D) mm |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Görme açısı | 80/80/80/80 (Tip) |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Cam Derinliği | - |
| Renkleri Göster | 16.7M 81%NTSC |
| Sıklık | 60Hz |
| Ağırlık | 5.50g |
| Yüzey | - |
| Kontrast oranı | 15001 (Tip) (TM) |
| Ekran Kipi | IPS, normalde siyah, iletken |
| Yanıt Zamanı | 25 (Tip.) ((Tr+Td) |
| İletişimlilik | 5%8 (Tip) |
| Lamba tipi | B/L yok |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Uygulama | Cep telefonu |
| Sürücü IC | COGSuggest NT36772A |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C |
| LH582WF1-SH01 5.8 inç 1500:1 LCD Panel Ekranı | |
LH582WF1-SH01 LCD Panel Taşıma ve Paket:
![]()
LH582WF1-SH01 LCD Panel Sık Sorular:
S: NasıldüzenLGLH582WF1-SH01 ?
A: T / T, Western Union, paypal kabul ediyoruz.
S: Garanti süresi: LH582WF1-SH01?
A: 90 gün.
S: Siparişim için düşük değer ilan edebilir misiniz? LH582WF1-SH01 Nakliye yaparken?
A: Evet, lütfen istediğiniz değeri bırakın.
S: Eğer LCD paneliniLH582WF1-SH01Aldığım işe yaramaz mı?
Cevap: Bizim LH582WF1-SH01 nakliye öncesi test ok oldu. Eğer öyle olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin, hala sorun varsa, değişim veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar