| Marka Adı: | LG |
| Model Numarası: | LM170E03-TLJ2 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
LM170E03-TLJ2 17.0 inç 60Hz LCD Panel Modülü
LM170E03-TLJ2 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | LG Ekranı |
| Model P/N | LM170E03-TLJ2 |
| Çapraz Boyut | 17.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 96PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Görme açısı | - |
| Yanıt | - |
| İyi görünüm | - |
| Çalışma Modu | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Renk Derinliği | 16.7M |
| Arka ışık | 2 pcsCCFL |
| Kütle | - |
| Kullanılır | Masaüstü Monitörü |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | LVDS (2 ch, 8-bit) Konektör |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |
| LM170E03-TLJ2 17.0 inç 60Hz LCD Panel Modülü | |
LM170E03-TLJ2 LCD Panel Taşıma ve Paket:![]()
LM170E03-TLJ2 LCD Panel Sık Sorular:
S: Aradığım LCD'yi web sitesinde bulamıyorum, ne yapmalıyım?
A: Bize bazı fotoğraflar verebilirsiniz, raflarımızda çok fazla LCD var.
S: Mallarımı ne kadar süreyle alacağım?LM170E03-TLJ2?
A: Genel olarak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize ulaşmak 3-8 gün sürecektir.
S: Nasıl ödeme yapılır?LM170E03-TLJ2?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: Peki yaLM170E03-TLJ2Almadığım işe yaramaz mı?
A: LM170E03-TLJ2 gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Hala sorun varsa, değişim veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar