| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | TDA150-002 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
1024*768 15.0 inç TDA150-002 LVDS 700 cd/m2 LCD Ekran
TDA150-002 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | BOE |
| Model P/N | TDA150-002 |
| Çapraz Boyut | 15.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1024 ((RGB) × 768, XGA 85PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge (mm) | 326.5×253.5 (H×V×D) |
| Tedavi | Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 700 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 500: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 75/75/70/60 (Tip.) |
| Yanıt | 8 (Tip.) ((Tr/Td) ms |
| İyi görünüm | Saat 6'da. |
| Çalışma Modu | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Renk Derinliği | 16.2M %60 NTSC |
| Arka ışık | WLED, 50K saat, LED Sürücü ile |
| Kütle | 1.00Kgs (Tip.) |
| Kullanılır | Sanayi |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | LVDS (1 ch, 8-bit), Bağlantı20 pin |
| Voltaj kaynağı | 3.3V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 80 °C |
| 1024*768 15.0 inç TDA150-002 LVDS 700 cd/m2 LCD Ekran | |
TDA150-002 LCD Panel Taşıma ve Paketleme:
![]()
TDA150-002 LCD Panel Sık Sorular:
S: Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co., Ltd. bir Ticaret Şirketi. Biz LCD panellerin profesyonel dağıtımcılarıyız.Amacımız müşterilerimize en iyi ürünleri sunmaktır..
S: Siparişim ne zaman gönderilir TDA150-002?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Aldığım TDA150-002 LCD paneli çalışmazsa ne olur?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar