| Marka Adı: | AUO |
| Model Numarası: | G065VN01 V221 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
G065VN01 V221 6,5 inç 640*480 Dışarıda Yüksek Parlaklık için LCD Ekran
G065VN01 V221 LCD Panel Ürün detayları:
| Marka | AUO |
| Model P/N | G065VN01 V221 |
| Çapraz Boyut | 6.5" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 640 ((RGB) × 480, VGA 122PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 132.48 ((W) × 99.36 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 135.9 ((W) × 102.8 ((H) mm |
| Çizelge ((mm) | 153 ((W) × 118 ((H) × 11.2 ((D) |
| Parlaklık | 800 (Tip.) ((cd/m2) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| İyi görünüm | Simetri |
| Renk Derinliği | 262K/16.2M % 55 NTSC |
| Kütle | 170g (Tip.) |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Tedavi | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H), yansıma karşıtı |
| Kontrast oranı | 1000: 1 (Tip) (TM) |
| Çalışma Modu | AHVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Yanıt | 10/15 (Tip) ((Tr/Td) ms |
| Arka ışık | WLED, 70K saat, LED Sürücü ile |
| Kullanılır | Endüstriyel, Dışarıda Yüksek Parlaklık |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pin Bağlantı |
| Voltaj kaynağı | 3.3V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 80 °C |
| G065VN01 V221 6,5 inç 640*480 Dışarıda Yüksek Parlaklık için LCD Ekran | |
G065VN01 V221 LCD Panel Gönderi ve Paketi:
![]()
G065VN01 V221 LCD Panel Sık Sorular:
S: İstendiğim ekranı listelerinizde bulamıyorsam ne yapmalıyım?
A: stokta olmalı, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin. Eğer bulamıyorsak, sizin için bulmak için elimizden geleni yapabiliriz.
S: Neden büyük sipariş teslimat süreleri uzun?
A: Tüm LCD panelleri sevkiyattan önce sıkı bir şekilde test edilir, iyi kaliteli LCD panelini aldığınızdan ve iyi çalıştığınızdan emin olmak için!
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: LCD panelini G065VN01 V221 Aldığım işe yaramaz mı?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar