| Marka Adı: | AUO |
| Model Numarası: | G150XAT01.0 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
1024*768 15.0 inç G150XAT01.0 Dokunma 1000: 1 LCD Ekran
G150XAT01.0 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | AUO |
| Model P/N | G150XAT01.0 |
| Çapraz Boyut | 15.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1024 ((RGB) × 768, XGA 85PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Parlaklık | - |
| Kontrast oranı | 1000: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt | 25 (Tip.) ((Tr+Td) ms |
| İyi görünüm | Simetri |
| Çalışma Modu | AHVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Renk Derinliği | 16.2M |
| Arka ışık | WLED, LED Sürücü ile |
| Kütle | - |
| Kullanılır | Sanayi |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | PCAP |
| Sinyal Türü | LVDS (1 ch, 8-bit) Konektör |
| Voltaj kaynağı | 3.3V (Tip.) |
| 1024*768 15.0 inç G150XAT01.0 Dokunma 1000: 1 LCD Ekran | |
G150XAT01.0 LCD Panel Taşıma ve Paket:
![]()
G150XAT01.0 LCD Panel Sık Sorular:
S: Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co., Ltd. bir Ticaret Şirketi. Biz LCD panellerin profesyonel dağıtımcılarıyız.Amacımız müşterilerimize en iyi ürünleri sunmaktır..
S: siparişim G150XAT01.0 ne zaman gönderilir?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Aldığım G150XAT01.0 LCD paneli çalışmazsa ne olur?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar