| Marka Adı: | TIANMA |
| Model Numarası: | TM080XSZ00 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
AM-240320GTZQW-00H 1280*768 8.0 inç TFT LCD Ekranı
TM080XSZ00 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | TIANMA |
| Model P/N | TM080XSZ00 |
| Çapraz Boyut | 8.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOG |
| Karar | 1280 ((RGB) × 768, WXGA 187PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 173.76 ((W) × 104.256 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge (mm) | 181×112.8×3.05 (H×V×D) |
| Tedavi | - |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 400: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 70/70/65/65 (Tip) |
| Yanıt | 25/25 (Tip.) ((Tr/Td) ms |
| İyi görünüm | Saat 12'de. |
| Çalışma Modu | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Cam kalınlığı | - |
| İletişimlilik | 3% 5 (Tip) (Polarizer ile) |
| Renk Derinliği | 262K %50NTSC |
| Arka ışık | B/L yok |
| Çizelge şekli | - |
| Kullanılır | Netbook bilgisayarı |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | Mini LVDS, FPC40 pinleri |
| Voltaj kaynağı | 3.3/12.5/22/-7V (Tip.) ((VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C |
TM080XSZ00 LCD Panel Nakliye ve Paket:
![]()
TM080XSZ00 LCD Panel Sık Sorular:
S: Aradığım LCD'yi web sitesinde bulamıyorum, ne yapmalıyım?
A: Bize bazı fotoğraflar verebilirsiniz, raflarımızda çok fazla LCD var.
S: Mallarımı ne kadar süreyle alacağım? TM080XSZ00 ?
A: Genel olarak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize 3-8 gün sürecektir.
S: Nasıl ödeme yapılır? TM080XSZ00 ?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: Peki ya TM080XSZ00Almadığım işe yaramaz mı?
A: TM080XSZ00 nakliye öncesi sıkı bir şekilde test edilecektir. Eğer öyle olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar