| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | TV150U0E-N10 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
1600*1200 TV150U0E-N10 15.0 inç LCD ekran modülü
TV150U0E-N10 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | BOE |
| Model P/N | TV150U0E-N10 |
| Çapraz Boyut | 15.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Karar | 1600 ((RGB) × 1200, UXGA 133PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 304.8 ((W) × 228.6 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Dim. | 313.2 ((H) × 236.5 ((V) × 1 ((D) mm |
| Tedavi | - |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 25 (Tip.) ((Tr+Td) |
| Görme açısı | 85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | ADS, normalde siyah, iletebilir. |
| Plaka kalınlığı | 0.50+0.50 mm |
| İletişim | - |
| Destek Rengi | 16.7M % 70 NTSC |
| Işık Kaynağı | B/L yok |
| Ağırlık | - |
| Tasarlanmıştır | Pad & Tablet |
| Çerçeve Hızı | - |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| D-IC ayrıntıları | COF 4 kaynak + 4 geçit çipini önerir |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 80 °C; Depolama sıcaklığı: -45 ~ 85 °C |
TV150U0E-N10 LCD Panel Taşıma ve Paket:
![]()
TV150U0E-N10 LCD Panel Sık Sorular:
S: Test edebiliyor musun?TV150U0E-N10Gönderilmeden önce?
Tabii ki, LCD panelimiz TV150U0E-N10 gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edildi.
S: Nasıl sipariş verilir?TV150U0E-N10?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: LCD'nin garantisi ne kadar sürer?TV150U0E-N10?
A: 90 gün.
S: Peki ya LCD panelliTV150U0E-N10Aldığım işe yaramaz mı?
A: TV150U0E-N10 gönderilmeden önce test edildi. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar