| Marka Adı: | HannStar |
| Model Numarası: | HSD050B8W9-A00 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
5.0 inç HSD050B8W9-A00 480*960 Cep telefonu için LCD Ekran
HSD050B8W9-A00 LCD Panel Ürün detayları:
| Marka | HannStar |
| Model P/N | HSD050B8W9-A00 |
| Çapraz Boyut | 5.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, Q-CUT (Tam Hücre) |
| Karar | 480 ((RGB) × 960 217PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 56.16 ((W) × 112.32 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Boyutu | 58.56 ((W) × 118.52 ((H) × 0.8 ((D) mm |
| Yüzey | Polarizör olmadan |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 8001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 70/70/70/60 (Tip.) |
| Ekran Kipi | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| En iyi görüntü | Saat 12'de. |
| Yanıt Zamanı | 4/12 (Tip) (Tr/Td) |
| Cam Derinliği | 0.40+0.40 mm |
| İletişimlilik | 3.9% (Tip) (Polarizer ile) |
| Renkleri Göster | 16.7M 59%NTSC |
| Lamba tipi | B/L yok |
| Sıklık | - |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Sürücü IC | COG önerisi ILI9806E, JD9161, OTM8019A |
| Panel Ağırlığı | TBD |
| Uygulama | Cep telefonu |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C |
HSD050B8W9-A00 LCD Panel Taşıma ve Paket:
![]()
HSD050B8W9-A00 LCD Panel Sık Sorular:
S: Test edebiliyor musun?HSD050B8W9-A00Gönderilmeden önce?
Elbette, LCD panelimiz HSD050B8W9-A00 gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edildi.
S: Nasıl sipariş verilir?HSD050B8W9-A00?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: LCD'nin garantisi ne kadar sürer?HSD050B8W9-A00?
A: 90 gün.
S: Peki ya LCD panelliHSD050B8W9-A00Aldığım işe yaramaz mı?
A: HSD050B8W9-A00 gönderilmeden önce test edildi. Eğer böyle bir şey olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar