| Marka Adı: | Innolux |
| Model Numarası: | F055A06-601 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
Sıcak Satış 5.5 inç 720*1280 F055A06-601 TFT LCD Ekran Paneli
F055A06-601 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | Innolux |
| Model P/N | F055A06-601 |
| Çapraz Boyut | 5.5" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, Q-CUT (Tam Hücre) |
| Karar | 720 ((RGB) × 1280, WXGA 268PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 68.04 ((W) ×120.96 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Boyutu | 71.04 W x 128.45 H x 0.8 D mm |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Görme açısı | 45/45/50/25 (Tip) |
| En iyi görüntü | - |
| Cam Derinliği | 0.40+0.40 mm |
| Renkleri Göster | 16.7M |
| Sıklık | - |
| Ağırlık | TBD |
| Yüzey | - |
| Kontrast oranı | 5001 (Tip) (TM) |
| Ekran Kipi | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Yanıt Zamanı | 5/15 (Tip) ((Tr/Td) |
| İletişimlilik | 5.2% (Tip) (Polarizer ile) |
| Lamba tipi | B/L yok |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Uygulama | Cep telefonu |
| Sürücü IC | COGSuggest OTM8009A, OTM8018B, OTM8012A, HX8379B, ILI9806, NT35510S, NT35512 |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C |
F055A06-601 LCD panelini gönderme ve paketleme:
![]()
F055A06-601 LCD Panel Sık Sorulan Sorular:
S: Aradığım LCD'yi web sitesinde bulamıyorum, ne yapmalıyım?
A: Bize bazı fotoğraflar verebilirsiniz, raflarımızda çok fazla LCD var.
S: Mallarımı ne kadar süreyle alacağım? F055A06-601 ?
A: Genel olarak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize 3-8 gün sürecektir.
S: Nasıl ödeme yapılır? F055A06-601 ?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: Peki ya F055A06-601Almadığım işe yaramaz mı?
Cevap: F055A06-601 nakliye öncesi sıkı bir şekilde test edilecek. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar