| Marka Adı: | Innolux |
| Model Numarası: | N070LGE-L41 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
N070LGE-L41 1024*600 7.0 inç LVDS 40 pinlik LCD Ekran Ekranı
N070LGE-L41 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | Innolux |
| Model P/N | N070LGE-L41 |
| Çapraz Boyut | 7.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1024 ((RGB) × 600, WSVGA 169PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 153.6 ((W) × 90 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge (mm) | 165.75×105.39×3.7 (H×V×D) |
| Tedavi | Parlama (Haze 0%), Sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 250 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 700: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 75/75/70/75 (Tip) |
| Yanıt | 10/15 (Tip) ((Tr/Td) ms |
| İyi görünüm | - |
| Çalışma Modu | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Renk Derinliği | 262K/16.7M |
| Arka ışık | 3S8PWLED, 15K saat, Sürücü Yok |
| Kütle | 112/122g (Tip/En fazla.) |
| Kullanılır | Taşınabilir navigasyon, Dijital Fotoğraf Çerçeve, Taşınabilir DVD oynatıcı, MID UMPC |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | LVDS (1 ch, 6/8-bit), FPC40 pinleri |
| Voltaj kaynağı | 3.3/11.0/20.0/-6.8V (Tip.) ((DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -30 ~ 70 °C Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |
N070LGE-L41 LCD Panel Nakliye ve Paket:
![]()
N070LGE-L41 LCD Panel Sık Sorulan Sorular:
S: LCD panelini nasıl sipariş edersinN070LGE-L41?
A: T/T, PAYPAL, WESTERN UNION kabul ediyoruz.
S: Siparişim ne zaman gelecek?7.0Inch LCD panelN070LGE-L41 mi?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Test yapabilir misiniz?7.0inçlik LCD panelN070LGE-L41Nakilden önce mi?
Merak etmeyin, N070LGE-L41'imiz gönderilmeden önce test edildi.
S: EğerN070LGE-L41Aldığım işe yaramaz mı?
A: Bizim LCD N070LGE-L41 gönderilmeden önce test ok oldu. Eğer bu olur, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin, Eğer hala sorunlar varsa, değişim veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar