Yeni 6.3 inç QV063D3M-N10-28P0 800*280 LCD Ekranı
Marka Adı: BOE
Model Numarası: Qv063d3m-n10-28p0
Adedi: 1 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model Adı:
Qv063d3m-n10-28p0
Çapraz Boyut:
6,3"
Karar:
800(RGB)×280 135PPI
Piksel Biçimi:
RGB Dikey Şerit
Etkin Alan:
150 ((W) × 52.5 ((H) mm
Anahat Dim.:
172.45 (h) × 69 (v) mm
Destek Rengi:
262K.
Uygulama:
Endüstriyel, Ev Aletleri
Çerçeve Hızı:
60Hz
Arayüz türü:
Paralel RGB (1 kanal, 6 bit), 50 pinFPC
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
QV063D3M-N10-28P0 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka BOE
Model P/N QV063D3M-N10-28P0
Çapraz Boyut 6.3
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 800 ((RGB) × 280 135PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 150 ((W) × 52,5 ((H) mm
Bezel Açılışı -
Çizelge Dim. 172.45 ((H) × 69 ((V) mm
Tedavi -
Parlaklık 400 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı 6001 (Tip) (TM)
Yön göster Simetri
Yanıt Zamanı 30 (Tip) ((Tr+Td)
Görme açısı 85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10)
Çalışma Modu ADS, normalde siyah, iletebilir.
Destek Rengi 262K.
Işık Kaynağı WLED [2 dize], W/O Sürücü
Ağırlık -
Tasarlanmıştır Endüstriyel, Ev Aygıtları
Çerçeve Hızı 60Hz
Dokunma Paneli - Hayır.
Arayüz Tipi Paralel RGB (1 ch, 6-bit), 50 pinFPC
Güç kaynağı 3.3V (Tip.)
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 70 °C; Depolama sıcaklığı: -10 ~ 80 °C
QV063D3M-N10-28P0 LCD Panel Gönderi:
· Ödeme işleminizi tamamlamadan önce adresinizi tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.
· Gümrük vergisi ve vergisi için müşteriler sorumludur.
QV063D3M-N10-28P0 LCD Panel Gemi ve Paket:
Yeni 6.3 inç QV063D3M-N10-28P0 800*280 LCD Ekranı 0
QV063D3M-N10-28P0 LCD Panel Gönderi Bilgisi:
Nakliye Politikaları
QV063D3M-N10-28P0 LCD Panel Geri Dönüş ve Garanti Bilgisi:
Geri dönüş politikası
Garanti Politikası
QV063D3M-N10-28P0 LCD Panel Sık Sorular:
S: Ödeme nasıl yapılır?QV063D3M-N10-28P0 ?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: Büyük miktarda almam gerekirse indirim yapabilir misiniz?fQV063D3M-N10-28P0 ?
A: Elbette!Büyük sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
A: Evet, yapabiliriz. Lütfen gönderilmeden önce bize bildirin.
S: Siparişimi ödeyebilir miyim?QV063D3M-N10-28P0 Kredi kartıyla mı?
A: Evet!Paypal hesabınızdan kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%