| Marka Adı: | IVO |
| Model Numarası: | M080AWP4 R3 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
8.0 inç 800*480 M080AWP4 R3 LCD ekran
M080AWP4 R3 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | IVO |
| Model P/N | M080AWP4 R3 |
| Çapraz Boyut | 8.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 800 ((RGB) × 480, WVGA 116PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 176.64 ((W) × 99.36 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 180.1 ((W) × 102.4 ((H) mm |
| Çizelge Boyutu | 192.8 ((W) × 116.9 ((H) × 6.7 ((D) mm |
| Yüzey | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 450 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 5001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 75/75/60/70 (Tip) ((CR≥10) |
| Ekran Kipi | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| En iyi görüntü | - |
| Yanıt Zamanı | 25 (Tip.) ((Tr+Td) |
| Renkleri Göster | 262K/16.2M 48%NTSC |
| Lamba tipi | 3S10PWLED, 30K saat, Sürücü olmadan |
| Sıklık | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Panel Ağırlığı | 222g (En fazla.) |
| Uygulama | Otomobil Ekranı |
| Sinyal Arayüzü | Paralel RGB (1 ch, 6/8-bit), 60 pin FPC |
| Giriş Voltajı | 3.3/12/18/-6V (Tip.) ((VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 85 °C; Depolama sıcaklığı: -40 ~ 95 °C |
M080AWP4 R3 LCD Panel Taşıma ve Paket:
![]()
M080AWP4 R3 LCD Panel SSS:
S: Nasıl sipariş verilir?M080AWP4 R3?
A: T / T, Western Union, paypal kabul ediyoruz.
S: Garanti süresi: M080AWP4 R3?
A: 90 gün.
S: Siparişim için düşük değer ilan edebilir misiniz? M080AWP4 R3 nakliye sırasında?
A: Evet, lütfen istediğiniz değeri bırakın.
S: Aldığım M080AWP4 R3 LCD paneli çalışmazsa ne olur?
Cevap: M080AWP4 R3'ümüz gönderilmeden önce test edildi. Eğer öyle olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar