| Marka Adı: | IVO |
| Model Numarası: | C057SWR2-0 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
5.7 inç 720*1520 C057SWR2-0 Cep telefonu için LCD ekran
C057SWR2-0 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | IVO |
| Model P/N | C057SWR2-0 |
| Çapraz Boyut | 5.7" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, Q-CUT (Tam Hücre) |
| Karar | 720 ((RGB) × 1520 294PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 62.1 ((W) × 131.1 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Dim. | 64.1 ((H) × 136.1 ((V) × 0.8 ((D) mm |
| Tedavi | Polarizör olmadan |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 12001 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 35 (Tip) ((Tr+Td) |
| Görme açısı | 85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | IPS, normalde siyah, iletken |
| Plaka kalınlığı | 0.40+0.40 mm |
| İletişim | 3.6% (Tip.) |
| Destek Rengi | 16.7M |
| Işık Kaynağı | B/L yok |
| Ağırlık | 17.6/19.0g (Tip/En fazla.) |
| Tasarlanmıştır | Cep telefonu |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| D-IC ayrıntıları | COG önerisi JD9365Z-AA, ILI9881CA-04 |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C; Depolama sıcaklığı: -40 ~ 80 °C |
| 5.7 inç TFT LCD Ekranı C057SWR2-0 Orijinal LCD Ekranı | |
C057SWR2-0 LCD Panel Nakliye ve Paket:
![]()
C057SWR2-0 LCD Panel Sık Sorular:
S: Test edebiliyor musun?C057SWR2-0Gönderilmeden önce?
Tabii ki, C057SWR2-0 LCD panelimiz gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edildi.
S: Nasıl sipariş verilir?C057SWR2-0?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: LCD'nin garantisi ne kadar sürer?C057SWR2-0?
A: 90 gün.
S: Peki ya LCD panelliC057SWR2-0Aldığım işe yaramaz mı?
A: C057SWR2-0 gönderilmeden önce test edildi. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar