| Marka Adı: | Data Image |
| Model Numarası: | FG0700Q1DSSWJG01 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Original packaging/conventional packaging box |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
stokta 7.0 inç FG0700Q1DSSWJG01 800*480 50 pinlik LCD Panel
FG0700Q1DSSWJG01 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | Veri Görüntüsü |
| Model P/N | FG0700Q1DSSWJG01 |
| Çapraz Boyut | 7.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 800 ((RGB) × 480, WVGA 134PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 154.08 ((W) × 85.92 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 156.7 ((W) × 89.1 ((H) mm |
| Çizelge Dim. | 164.9 ((W) × 100 ((H) × 6 ((D) mm |
| Parlaklık | 400 cd/m2 (Tip.) |
| Yön göster | Saat 6'da. |
| Görme açısı | 70/70/50/70 (Tip) ((CR≥10) |
| Destek Rengi | 16.7M |
| Ağırlık | 150g (Tip.) |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Tedavi | Antiglare |
| Kontrast oranı | 5001 (Tip) (TM) |
| Yanıt Zamanı | 10/15 (Tip) (Tr/Td) |
| Çalışma Modu | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Işık Kaynağı | WLED, 20K saat, sürücü yok |
| Tasarlanmıştır | Otomobil Ekranı |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | Paralel RGB (1 ch, 8-bit)50 pin FPC |
| Güç kaynağı | 3.3/10.4/16.0/-7.0V (Tip.) ((DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 85 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 85 °C |
| stokta 7.0 inç FG0700Q1DSSWJG01 800*480 50 pinlik LCD Panel | |
FG0700Q1DSSWJG01 LCD Panel Gemi ve Paket:
![]()
FG0700Q1DSSWJG01 LCD Panel Sık Sorular:
S: Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co., Ltd. bir Ticaret Şirketi. Biz LCD panellerin profesyonel dağıtımcılarıyız.Amacımız müşterilerimize en iyi ürünleri sunmaktır..
S: Siparişim FG0700Q1DSSWJG01 ne zaman gönderilir?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Aldığım FG0700Q1DSSWJG01 LCD paneli çalışmazsa ne olur?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar