| Marka Adı: | BSDT |
| Model Numarası: | TDA190-001V01 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
TDA190-001V01 Masaüstü Monitörü için 19.0 inç LCD ekran
TDA190-001V01 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | BOE |
| Model P/N | TDA190-001V01 |
| Çapraz Boyut | 19.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 86PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 374.784 ((W) × 299.827 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 378.8 ((W) × 303.0 ((H) mm |
| Çizelge Boyutu | 396 ((W) × 324 ((H) × 10,4 ((D) mm |
| Yüzey | Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 250 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Ekran Kipi | ADS, normalde siyah, ışınlayıcı. |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 8/8 (Tip) (Tr/Td), 14 (Tip) (G'den G'ye) |
| Renkleri Göster | 16.7M 73%NTSC |
| Lamba tipi | 15S2PWLED, 30K saat, Sürücü olmadan |
| Sıklık | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Panel Ağırlığı | 1.72Kg (Typ.) |
| Uygulama | Masaüstü Monitörü |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin |
| Giriş Voltajı | 5.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |
| TDA190-001V01 19.0 inç LCD Panel ekranı içinDesktop Monitor | |
TDA190-001V01 LCD Panel Gönderi ve Paketi:
![]()
TDA190-001V01 LCD Panel Sık Sorular:
S: İstendiğim ekranı listelerinizde bulamıyorsam ne yapmalıyım?
A: stokta olmalı, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin. Eğer yoksa, sizin için bulmaya çalışabiliriz.
S: Neden büyük sipariş teslimat süreleri uzun?
A: Tüm LCD panelleri gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edilir, iyi kalite LCD panelini aldığınızdan ve iyi çalıştığınızdan emin olmak için!
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Aldığım TDA190-001V01 LCD paneli çalışmazsa ne olur?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar