| Marka Adı: | LG Display |
| Model Numarası: | LM270WR3-SJA1 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
27Masaüstü Monitörü için.0 inç LM270WR3-SJA1 LCD ekranı
LM270WR3-SJA1 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | LG Ekranı |
| Model P/N | LM270WR3-SJA1 |
| Çapraz Boyut | 27.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Karar | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 163PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge ((mm) | 607.736 ((W) × 349.864 ((H) × 1.35 ((D) |
| Parlaklık | 0 (cd/m2) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| İyi görünüm | Simetri |
| Cam kalınlığı | 0.50+0.50 mm |
| Renk Derinliği | 1.07B % 100 sRGB |
| Kütle | 665/705g (Tip/En fazla.) |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Tedavi | Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H) |
| Kontrast oranı | 1300: 1 (Tip.) (TM) |
| Çalışma Modu | IPS, normalde siyah, iletken |
| Yanıt | 14 (Tip) (G'den G'ye) ms |
| İletişimlilik | - |
| Arka ışık | B/L yok, sürücü yok. |
| Kullanılır | Masaüstü Monitörü |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sürücü IC listesi | Dahili COF10 kaynak yongaları |
| Sinyal Türü | eDP (4 şerit), eDP1.3, HBR2 (5.4G/yol), 30 Pin Bağlantısı |
| Voltaj kaynağı | 10.0V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |
LM270WR3-SJA1 LCD Panel Taşıma ve Paket:
![]()
LM270WR3-SJA1 LCD Panel Sık Sorular:
S: Test edebiliyor musun?LM270WR3-SJA1Gönderilmeden önce?
A: Tabii ki, LCD panelimiz LM270WR3-SJA1 gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edildi.
S: Nasıl sipariş verilir?LM270WR3-SJA1?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: LCD'nin garantisi ne kadar sürer?LM270WR3-SJA1?
A: 90 gün.
S: Peki ya LCD panelliLM270WR3-SJA1Aldığım işe yaramaz mı?
Cevap: LM270WR3-SJA1 nakliye edilmeden önce test edildi. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar