| Marka Adı: | HKC |
| Model Numarası: | PT500GT01-2 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
orijinal 3840*2160 PT500GT01-2 50.0 inç LCD Panel Ekranı
PT500GT01-2 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | HKC |
| Model P/N | PT500GT01-2 |
| Çapraz Boyut | 50 inç |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Karar | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 89PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 1095.84 ((W) × 616.41 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Dim. | 1106.84 ((H) × 628.01 ((V) × 1.38 ((D) mm |
| Tedavi | Antiglare (Haze 3%), sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 40001 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 9.5 (Tip) (G'den G'ye) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | FSA, normalde siyah, ışınlayıcı. |
| Plaka kalınlığı | 0.50+0.50 mm |
| İletişim | 5.0% (Tip) (Polarizer ile) |
| Destek Rengi | 1.07B 68%NTSC |
| Işık Kaynağı | B/L yok |
| Ağırlık | 2.10kg (Tip.) |
| Tasarlanmıştır | Televizyonlar |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| D-IC ayrıntıları | COF 12 kaynak + 12 geçit çipine sahip |
| Arayüz Tipi | V-by-One 8 şeritli, 51 düğme |
| Güç kaynağı | 12.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |
| orijinal 3840*2160 PT500GT01-2 50.0 inç LCD Panel Ekranı | |
PT500GT01-2 LCD Panel Taşıma ve Paket:
![]()
PT500GT01-2 LCD Panel Sık Sorular:
S: İstendiğim ekranı listelerinizde bulamıyorsam ne yapmalıyım?
A: stokta olmalı, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin. Eğer yoksa, sizin için bulmaya çalışabiliriz.
S: Neden büyük sipariş teslimat süreleri uzun?
A: Tüm LCD panelleri gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edilir, iyi kalite LCD panelini aldığınızdan ve iyi çalıştığınızdan emin olmak için!
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Eğer LCD panelini PT500GT01-2 Aldığım işe yaramaz mı?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar