| Marka Adı: | HKC |
| Model Numarası: | SN315GT01-1 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
Yüksek Kaliteli 3840*2160 SN315GT01-1 32.0 inç 60Hz LCD ekran
SN315GT01-1 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | HKC |
| Model P/N | SN315GT01-1 |
| Çapraz Boyut | 32.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL |
| Karar | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 139PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 697.306 ((W) × 392.234 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge ((mm) | 709.244 × 405.83 × 1.33 (H × V × D) |
| Tedavi | Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 3500: 1 (Tip.) (TM) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt | 19 (Tip) ((G'den G'ye) ms |
| İyi görünüm | Simetri |
| Çalışma Modu | FSA, normalde siyah, ışınlayıcı. |
| Cam kalınlığı | 0.50+0.50 mm |
| İletişimlilik | 2.6% (Tip) (Polarizer ile) |
| Renk Derinliği | 1.07B 72%NTSC |
| Arka ışık | B/L yok |
| Kütle | TBD |
| Kullanılır | Masaüstü Monitörü |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sürücü IC listesi | Dahili COF12 kaynak yongaları |
| Sinyal Türü | V-by-One 8 şeritli, 51 pinli Bağlantı |
| Voltaj kaynağı | 12V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |
| Yüksek Kaliteli 3840*2160 SN315GT01-1 32.0 inç 60Hz LCD ekran | |
SN315GT01-1 LCD Panel Nakliye ve Paket:
![]()
SN315GT01-1 LCD Panel Sık Sorular:
S: İstendiğim ekranı listelerinizde bulamıyorsam ne yapmalıyım?
A: stokta olmalı, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin. Eğer yoksa, sizin için bulmaya çalışabiliriz.
S: Neden büyük sipariş teslimat süreleri uzun?
A: Tüm LCD panelleri gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edilir, iyi kalite LCD panelini aldığınızdan ve iyi çalıştığınızdan emin olmak için!
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Eğer LCD panel SN315GT01-1 Aldığım işe yaramaz mı?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar