| Marka Adı: | Innolux |
| Model Numarası: | N101ICE-G62 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
orijinal 10.1 inç N101ICE-G62 1280*800 39 pinlik LCD ekran
N101ICE-G62 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | Innolux |
| Model P/N | N101ICE-G62 |
| Çapraz Boyut | 10.1 |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1280 ((RGB) × 800, WXGA 149PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 216.96 ((W) × 135.6 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Boyutu | 228.6 ((W) × 149.2 ((H) × 4.6 ((D) mm |
| Yüzey | Parlama (Haze 0%), Sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 350 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 8001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10) |
| Ekran Kipi | AAS, Normalde Siyah, Yayıcı |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 10/15 (Tip) (Tr/Td) |
| Renkleri Göster | 16.7M %50 NTSC |
| Lamba tipi | 6 dizeWLED, Sürücü olmadan |
| Sıklık | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Panel Ağırlığı | 160g (Tip.) |
| Uygulama | Pad & Tablet |
| Sinyal Arayüzü | MIPI (4 veri yolu), 39 pin Bağlantı |
| Giriş Voltajı | 3.3V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -10 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |
| orijinal 10.1 inç N101ICE-G62 1280*800 39 pinlik LCD ekran | |
N101ICE-G62 LCD Panel Taşıma ve Paket:
![]()
N101ICE-G62 LCD Panel Sık Sorular:
S: İstendiğim ekranı listelerinizde bulamıyorsam ne yapmalıyım?
A: stokta olmalı, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin. Eğer yoksa, sizin için bulmaya çalışabiliriz.
S: Neden büyük sipariş teslimat süreleri uzun?
A: Tüm LCD panelleri gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edilir, iyi kalite LCD panelini aldığınızdan ve iyi çalıştığınızdan emin olmak için!
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: LCD panelini N101ICE-G62 Aldığım işe yaramaz mı?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar