| Marka Adı: | Innolux |
| Model Numarası: | NJ050NA-01N |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
NJ050NA-01N 5.0 inç Mini 800*480 LCD ekran
NJ050NA-01N LCD Panel Ürün detayları:
| Marka | Innolux |
| Model P/N | NJ050NA-01N |
| Çapraz Boyut | 5.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 800 ((RGB) × 480, WVGA 188PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 108 ((W) × 64.8 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 110.6 ((W) × 67.6 ((H) mm |
| Çizelge ((mm) | 120.7 × 76.3 × 3.3 (H × V × D) |
| Tedavi | Sert kaplama |
| Parlaklık | 500 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 500: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 70/70/50/70 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt | 10/15 (Tip) ((Tr/Td) ms |
| İyi görünüm | Saat 6'da. |
| Çalışma Modu | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Renk Derinliği | 16.7M |
| Arka ışık | WLED, 15K saat, Sürücü yok |
| Kütle | 58.5g (Tip.) |
| Kullanılır | Otomobil ekranı, taşınabilir navigasyon |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | Paralel RGB (1 ch, 8-bit), 50 pinFPC |
| Voltaj kaynağı | 3.3/10.4/16.0/-6.0V (Tip.) ((DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C |
| NJ050NA-01N 5.0 inç Mini 800*480 LCD ekran | |
NJ050NA-01N LCD Panel Taşıma ve Paketleme:
![]()
NJ050NA-01N LCD Panel Sık Sorular:
S: İstendiğim ekranı listelerinizde bulamıyorsam ne yapmalıyım?
A: stokta olmalı, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin. Eğer yoksa, sizin için bulmaya çalışabiliriz.
S: Neden büyük sipariş teslimat süreleri uzun?
A: Tüm LCD panelleri gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edilir, iyi kalite LCD panelini aldığınızdan ve iyi çalıştığınızdan emin olmak için!
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Eğer LCD panelini NJ050NA-01N Aldığım işe yaramaz mı?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar