P080DCA-AZ5 800*1280 8.0 inç 1000: 1 LCD Ekran Monitörü
Marka Adı: Innolux
Model Numarası: P080DCA-AZ5
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model Adı:
P080DCA-AZ5
Çapraz Boyut:
8.0"
Panel Türü:
a-Si TFT-LCD, LCM
Karar:
800(RGB)×1280, WXGA 188PPI
Piksel Biçimi:
RGB Dikey Şerit
Etkin Alan:
107,64(G)×172,224(Y) mm
Tasarlanmıştır:
Ped ve Tablet
Dokunmatik ekran:
Olmadan
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
P080DCA-AZ5 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka Innolux
Model P/N P080DCA-AZ5
Çapraz Boyut 8.0"
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 800 ((RGB) × 1280, WXGA 188PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 107.64 ((W) × 172.224 ((H) mm
Bezel Açılışı -
Parlaklık -
Kontrast oranı 1000: 1 (Tip) (TM)
Görme açısı 85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10)
Yanıt 25 (Tip.) ((Tr+Td) ms
İyi görünüm Simetri
Çalışma Modu AAS, Normalde Siyah, Yayıcı
Renk Derinliği 16.7M % 60 NTSC
Arka ışık WLED, Sürücü Yok
Kütle -
Kullanılır Pad & Tablet
Yenilenme Hızı 60Hz
Dokunmatik ekran - Hayır.
Sinyal Türü MIPI (4 veri hattı) Bağlantı
Voltaj kaynağı 1.8/5.2/-5.2V (Tip.) ((VDDI/AVDD/AVEE)
Ratingler. Depolama sıcaklığı: -20 ~ 70 °C Çalışma sıcaklığı: -10 ~ 60 °C
P080DCA-AZ5 LCD Panel Ödeme Talimatları:
Kabul edilen ödeme yöntemleri:
Ödeme Zamanlaması:
P080DCA-AZ5 LCD panelini gönderme ve paketleme:
P080DCA-AZ5 800*1280 8.0 inç 1000: 1 LCD Ekran Monitörü 0
P080DCA-AZ5 LCD panelini gönderme bilgisi:
Gönderi adresi:
Tahmini teslimat süresi:
Gecikmiş sevkiyatlar:
Anlaşmazlık Politikası:
Gümrük ve ithalat vergisi:
P080DCA-AZ5 LCD panelini almak ve kullanmak için önemli talimatlar:
Gittiğinizde Paketi Denetlemek:
Paketi aldığınızda, durumunu dikkatlice inceleyin.
Hasarlı Malları Rapor Etmek:
Sorunu belgelemek için bu görüntüleri bize gönderin.
Kurulmadan önce test:
Ürünün Gerçekliği ve Etiketler:
Mağazamızdaki her ürüne benzersiz bir gözyaşı etiketi eklenmiştir.
Bu etiketi çıkarmayın, çünkü ürünün gerçekliğini ve mağazamızdan geldiğini doğruluyor.
Ürün sorunlarını belgelemek:
P080DCA-AZ5 LCD Panel Sık Sorular:
S: P080DCA-AZ5 siparişimi kredi kartıyla ödeyebilir miyim?
A: Evet!Paypal hesabınızdan kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
A: Evet, yapabiliriz. Lütfen gönderilmeden önce bize bildirin.
S: Büyük miktarda P080DCA-AZ5'e ihtiyacım olursa indirim yapabilir misiniz?
A: Elbette!Büyük sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
S: P080DCA-AZ5 örnek siparişlerini kabul ediyor musunuz?
A: Elbette!Örnek siparişi hoşgeldin!
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%