| Marka Adı: | Innolux |
| Model Numarası: | PJ055IC-02M |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
Orijinal 1080*1920 PJ055IC-02M 5.5 inçlik WLED LCD ekranı
PJ055IC-02M LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | Innolux |
| Model P/N | PJ055IC-02M |
| Çapraz Boyut | 5.5" |
| Panel Türü | LTPS TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1080 ((RGB) ×1920, FHD 403PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 68.04 ((W) ×120.96 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Dim. | 70.44 ((W) × 128.86 ((H) × 1.68 ((D) mm |
| Parlaklık | 500 cd/m2 (Tip.) |
| Yön göster | Simetri |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Destek Rengi | 16.7M % 70 NTSC |
| Ağırlık | TBD |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Tedavi | - |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (TM) |
| Yanıt Zamanı | 20 (Tip) ((Tr+Td) |
| Çalışma Modu | AAS, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Işık Kaynağı | WLED [6S2P], W/O Sürücü |
| Tasarlanmıştır | Cep telefonu |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | MIPI (4 veri şeridi) 27 pin FPC |
| Güç kaynağı | 1.8/2.8V (Tip) (IOVCC/VCC) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C |
| Orijinal 1080*1920 PJ055IC-02M 5.5 inçlik WLED LCD ekranı | |
PJ055IC-02M LCD Panel Nakliye ve Paket:
![]()
PJ055IC-02M LCD Panel Sık Sorular:
S: İstendiğim ekranı listelerinizde bulamıyorsam ne yapmalıyım?
A: stokta olmalı, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin. Eğer yoksa, sizin için bulmaya çalışabiliriz.
S: Neden büyük sipariş teslimat süreleri uzun?
A: Tüm LCD panelleri gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edilir, iyi kalite LCD panelini aldığınızdan ve iyi çalıştığınızdan emin olmak için!
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
PJ055IC-02M Aldığım işe yaramaz mı?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar