Orijinal 1080*1920 PJ055IC-02M 5.5 inçlik WLED LCD ekranı
Marka Adı: Innolux
Model Numarası: PJ055IC-02M
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model Adı:
PJ055IC-02M
Çapraz Boyut:
5.5"
Panel Türü:
LTPS TFT-LCD, LCM
Karar:
1080(RGB)×1920, FHD 403PPI
Piksel Biçimi:
RGB Dikey Şerit
Etkin Alan:
68,04(G)×120,96(Y) mm
dokunmatik ekran:
Olmadan
Tasarlanmıştır:
Cep telefonu
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
PJ055IC-02M LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka Innolux
Model P/N PJ055IC-02M
Çapraz Boyut 5.5"
Panel Türü LTPS TFT-LCD, LCM
Karar 1080 ((RGB) ×1920, FHD 403PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 68.04 ((W) ×120.96 ((H) mm
Bezel Açılışı -
Çizelge Dim. 70.44 ((W) × 128.86 ((H) × 1.68 ((D) mm
Parlaklık 500 cd/m2 (Tip.)
Yön göster Simetri
Görme açısı 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10)
Destek Rengi 16.7M % 70 NTSC
Ağırlık TBD
Çerçeve Hızı 60Hz
Tedavi -
Kontrast oranı 10001 (Tip) (TM)
Yanıt Zamanı 20 (Tip) ((Tr+Td)
Çalışma Modu AAS, Normalde Siyah, Yayıcı
Işık Kaynağı WLED [6S2P], W/O Sürücü
Tasarlanmıştır Cep telefonu
Dokunma Paneli - Hayır.
Arayüz Tipi MIPI (4 veri şeridi) 27 pin FPC
Güç kaynağı 1.8/2.8V (Tip) (IOVCC/VCC)
Çevre Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
PJ055IC-02M LCD Ekranımız Hakkında
On yıldan fazla bir süredir, Çin pazarında güvenilir bir isim olduk, yüksek kaliteli LCD ekran satışında uzmanlaştık.Geniş deneyimimiz ve adanmışlığımız, özellikle endüstriyel ve tıbbi uygulamalara odaklanarak çeşitli endüstrilere hizmet etmemizi sağladı.İster 0.5 inç kadar küçük kompakt ekranlara ister 88 inç kadar büyük ekranlara ihtiyacınız olsun, gereksinimlerinizi karşılamak için geniş bir seçeneğimiz var.
Ürünlerimiz
Hitachi: Sabit ve yüksek performanslı ekranlarıyla bilinir.
Samsung: En son teknoloji ve yeniliklerle piyasayı yönetmek.
Keskin: Kristal berrak ekran kalitesi ve güvenilirliği ile ünlüdür.
NEC: Profesyonel düzeyde monitörler ve ekranlar için tercih edilen bir seçenek.
Tianma: Gelişmiş endüstriyel ekran çözümleri ile tanınır.
AUO: Geniş bir boyut ve uygulama yelpazesi sunar.
Fujitsu: Güçlü ve verimli LCD çözümleri sunuyor.
Kyocera: Uzun ömürlü ve yüksek kaliteli ekranlarıyla bilinir.
Teknik Destek
PJ055IC-02M LCD Panel Nakliye ve Paket:
Orijinal 1080*1920 PJ055IC-02M 5.5 inçlik WLED LCD ekranı 0
PJ055IC-02M LCD Ekranı Taşıma Bilgisi:
Kalite güvencesi
Nakliye Zaman Çizelgesi
Nakliye adresi
Tahmini teslimat süresi
PJ055IC-02M LCD Ekranı iade politikası:
30 günlük para iade garantisi
Geri dönüş süreci
Geri dönüş süresi: Satın alınan tarihten itibaren 30 gün içinde iade edilmesini sağlayın.
Önemli Notlar
Geri gönderilen eşyayı aldıktan ve inceledikten sonra, geri ödeme işleminizi gerçekleştireceğiz.
PJ055IC-02M LCD Panel Sık Sorular:
S: İstendiğim ekranı listelerinizde bulamıyorsam ne yapmalıyım?
S: Neden büyük sipariş teslimat süreleri uzun?
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
PJ055IC-02M Aldığım işe yaramaz mı?
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%