PJ055SA-03A 1080*1920 5.5 inç 16.7M LCD ekran Yüksek Kalite
Marka Adı: Innolux
Model Numarası: PJ055SA-03A
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model Adı:
PJ055SA-03A
Çapraz Boyut:
5.5"
Panel Türü:
a-Si TFT-LCD, HÜCRE, Q-CUT (Tam Hücre)
Karar:
1080(RGB)×1920, FHD 403PPI
Piksel Biçimi:
RGB Dikey Şerit
Etkin Alan:
68,04(G)×120,96(Y) mm
dokunmatik ekran:
Olmadan
Tasarlanmıştır:
Cep telefonu
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
PJ055SA-03A LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka Innolux
Model P/N PJ055SA-03A
Çapraz Boyut 5.5"
Panel Türü a-Si TFT-LCD, CELL, Q-CUT (Tam Hücre)
Karar 1080 ((RGB) ×1920, FHD 403PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 68.04 ((W) ×120.96 ((H) mm
Bezel Açılışı -
Çizelge ((mm) 70.44 × 128.06 × 0.4 (H × V × D)
Tedavi -
Parlaklık 0 cd/m2
Kontrast oranı 800: 1 (Tip) (TM)
Görme açısı 89/89/89/89 (Min.)
Yanıt 25 (Tip.) ((Tr+Td) ms
İyi görünüm Simetri
Çalışma Modu IPS, normalde siyah, iletken
Cam kalınlığı 0.20+0.20 mm
İletişimlilik 3%2 (Tip.)
Renk Derinliği 16.7M % 70 NTSC
Arka ışık B/L yok
Kütle -
Kullanılır Cep telefonu
Yenilenme Hızı 60Hz
Dokunmatik ekran - Hayır.
Sürücü IC listesi Önerim COG NT35521
Ratingler. Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C
PJ055SA-03A LCD Ekranımız Hakkında
On yıldan fazla bir süredir, Çin pazarında güvenilir bir isim olduk, yüksek kaliteli LCD ekran satışında uzmanlaştık.Geniş deneyimimiz ve adanmışlığımız, özellikle endüstriyel ve tıbbi uygulamalara odaklanarak çeşitli endüstrilere hizmet etmemizi sağladı.İster 0.5 inç kadar küçük kompakt ekranlara ister 88 inç kadar büyük ekranlara ihtiyacınız olsun, gereksinimlerinizi karşılamak için geniş bir seçeneğimiz var.
Ürünlerimiz
Hitachi: Sabit ve yüksek performanslı ekranlarıyla bilinir.
Samsung: En son teknoloji ve yeniliklerle piyasayı yönetmek.
Keskin: Kristal berrak ekran kalitesi ve güvenilirliği ile ünlüdür.
NEC: Profesyonel düzeyde monitörler ve ekranlar için tercih edilen bir seçenek.
Tianma: Gelişmiş endüstriyel ekran çözümleri ile tanınır.
AUO: Geniş bir boyut ve uygulama yelpazesi sunar.
Fujitsu: Güçlü ve verimli LCD çözümleri sunuyor.
Kyocera: Uzun ömürlü ve yüksek kaliteli ekranlarıyla bilinir.
Teknik Destek
PJ055SA-03A LCD panelini gönderme ve paketleme:
PJ055SA-03A 1080*1920 5.5 inç 16.7M LCD ekran Yüksek Kalite 0
PJ055SA-03A LCD Ekranı Taşıma Bilgisi:
Kalite güvencesi
Nakliye Zaman Çizelgesi
Nakliye adresi
Tahmini teslimat süresi
PJ055SA-03A LCD ekranı iade politikası:
30 günlük para iade garantisi
Geri dönüş süreci
Geri dönüş süresi: Satın alınan tarihten itibaren 30 gün içinde iade edilmesini sağlayın.
Önemli Notlar
Geri gönderilen eşyayı aldıktan ve inceledikten sonra, geri ödeme işleminizi gerçekleştireceğiz.
PJ055SA-03A LCD Panel Sık Sorular:
S: Şimdi sipariş verirsem, PJ055SA-03A'nın mallarını ne zaman göndereceksiniz?
A: Sipariş, ödemeyi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde gönderilecektir.
S: Büyük miktarda PJ055SA-03A'ya ihtiyacım olursa indirim yapabilir misiniz?
A: Elbette!Büyük sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
S: Mallarımı ne kadar süreyle alacağım PJ055SA-03A?
A: Genel olarak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize 3-8 gün sürecektir.
S: PJ055SA-03A'yı nasıl öderim?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%