HOT SELL 5.5 inç PP055IC-10D 1080*1920 16.7M LCD Ekran
Marka Adı: Innolux
Model Numarası: PP055IC-10D
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model Adı:
PP055IC-10D
Çapraz Boyut:
5.5"
Panel Türü:
LTPS TFT-LCD, HÜCRE, Boş Hücre
Karar:
1080(RGB)×1920, FHD 403PPI
Piksel Biçimi:
RGB Dikey Şerit
Etkin Alan:
68,04(G)×120,96(Y) mm
dokunmatik ekran:
Olmadan
Tasarlanmıştır:
Cep telefonu
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
PP055IC-10D LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka Innolux
Model P/N PP055IC-10D
Çapraz Boyut 5.5"
Panel Türü LTPS TFT-LCD, CELL, Full Cell
Karar 1080 ((RGB) ×1920, FHD 403PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 68.04 ((W) ×120.96 ((H) mm
Bezel Açılışı -
Çizelge Dim. 69.64 ((H) × 126.65 ((V) × 0.4 ((D) mm
Tedavi Polarizör olmadan
Parlaklık 0 cd/m2
Kontrast oranı 15001 (Tip) (TM)
Yön göster Simetri
Yanıt Zamanı 25 (Tip.) ((Tr+Td)
Görme açısı 80/80/80/80 (Tip)
Çalışma Modu IPS, normalde siyah, iletken
Plaka kalınlığı 0.20+0.20 mm
İletişim 3.94% (Tip.) (Polarizer ile)
Destek Rengi 16.7M 71%NTSC
Işık Kaynağı B/L yok
Ağırlık TBD
Tasarlanmıştır Cep telefonu
Çerçeve Hızı 60Hz