PP059JC-01B 1080*2160 5.9 inç LCD Ekran Yeni
Marka Adı: Innolux
Model Numarası: PP059JC-01B
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model Adı:
PP059JC-01B
Çapraz Boyut:
5,9"
Panel Türü:
LTPS TFT-LCD, CELL, Full Cell
Karar:
1080(RGB)×2160 407PPI
Piksel Biçimi:
RGB Dikey Şerit
Etkin Alan:
67,392(G)×134,784(Y) mm
dokunmatik ekran:
Olmadan
Tasarlanmıştır:
Cep telefonu
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
PP059JC-01B LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka Innolux
Model P/N PP059JC-01B
Çapraz Boyut 5.9"
Panel Türü LTPS TFT-LCD, CELL, Full Cell
Karar 1080 ((RGB) × 2160 407PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 67.392 ((W) × 134.784 ((H) mm
Bezel Açılışı -
Çizelge Dim. 68.992 ((W) × 139.984 ((H) × 0.8 ((D) mm
Parlaklık 0 cd/m2
Yön göster Simetri
Görme açısı 80/80/80/80 (Tip)
Plaka kalınlığı 0.40+0.40 mm
Destek Rengi 16.7M 68% NTSC
Ağırlık TBD
Çerçeve Hızı 60Hz
Tedavi -
Kontrast oranı 15001 (Tip) (TM)
Yanıt Zamanı 25 (Tip.) ((Tr+Td)
Çalışma Modu AAS, Normalde Siyah, Yayıcı
İletişim 4.6% (Tip) (APCF ile)
Işık Kaynağı B/L yok
Tasarlanmıştır Cep telefonu
Dokunma Paneli - Hayır.
D-IC ayrıntıları COG HX8399-C önerir.
Çevre Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
PP059JC-01B LCD Ekranımız Hakkında
On yıldan fazla bir süredir, Çin pazarında güvenilir bir isim olduk, yüksek kaliteli LCD ekran satışında uzmanlaştık.Geniş deneyimimiz ve adanmışlığımız, özellikle endüstriyel ve tıbbi uygulamalara odaklanarak çeşitli endüstrilere hizmet etmemizi sağladı.İster 0.5 inç kadar küçük kompakt ekranlara ister 88 inç kadar büyük ekranlara ihtiyacınız olsun, gereksinimlerinizi karşılamak için geniş bir seçeneğimiz var.
Ürünlerimiz
Hitachi: Sabit ve yüksek performanslı ekranlarıyla bilinir.
Samsung: En son teknoloji ve yeniliklerle piyasayı yönetmek.
Keskin: Kristal berrak ekran kalitesi ve güvenilirliği ile ünlüdür.
NEC: Profesyonel düzeyde monitörler ve ekranlar için tercih edilen bir seçenek.
Tianma: Gelişmiş endüstriyel ekran çözümleri ile tanınır.
AUO: Geniş bir boyut ve uygulama yelpazesi sunar.
Fujitsu: Güçlü ve verimli LCD çözümleri sunuyor.
Kyocera: Uzun ömürlü ve yüksek kaliteli ekranlarıyla bilinir.
Teknik Destek
PP059JC-01B LCD Panel Nakliye ve Paketleme:
PP059JC-01B 1080*2160 5.9 inç LCD Ekran Yeni 0
PP059JC-01B LCD Ekranı Taşıma Bilgisi:
Kalite güvencesi
Nakliye Zaman Çizelgesi
Nakliye adresi
Tahmini teslimat süresi
PP059JC-01B LCD ekranı iade politikası:
30 günlük para iade garantisi
Geri dönüş süreci
Geri dönüş süresi: Satın alınan tarihten itibaren 30 gün içinde iade edilmesini sağlayın.
Önemli Notlar
Geri gönderilen eşyayı aldıktan ve inceledikten sonra, geri ödeme işleminizi gerçekleştireceğiz.
PP059JC-01B LCD Panel Sık Sorular:
S: LCD panelin numarasını bilmediğimde nasıl sipariş verebilirim?
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değeri ilan edebilir misiniz?
A: Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Sipariş verirsem ne zaman göndereceksiniz? PP059JC-01B - Şimdi mi?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Örnek siparişini kabul ediyor musunuz?
A: Evet, numune siparişi memnuniyetle kabul edilir.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%